15 Ocak 2012 Pazar

MerhabaYılbaşı sabahı internet bağlantım gitti. Tekrar gelmesi ise 12 gün sürdü. Her akşam müşteri hizmetleri ile tartışmak  zorunda kaldım. İletişim çağında iletişim firması ile iletişimsizlik yaşamakda bir garip oluyor. Geçen seneden kalan yazımı ancak paylaşabiliyorum.


Aralık ayı içinde Hayat Melodisi blog'un düzenlediği yeni yıl etkinliğine katıldım. Bu etkinlikte çok pahalı olmayan bir yeni yıl hediyesini blog arkadaşımıza göndereceğiz ve sonrada hediyemizi bekleyecektik.

Bana Konya'dan Hobi Nehrinde Seyahat bloggu çıkmıştı.

Ben Hobi Nehrinde Seyahat'ın el işlerini seveceğini düşünerek kendim paspas örmek istedim. Önce güzel bir Cumartesi günü vapurla martıların eşliğinde Eminönü'ne gittim. Kürkçü Han'da kafamdaki ipi buldum. Hayatımda ilk defa örgü öreceğim için hangi tığ olduğunu bile dükkan sahiplerine sormam gerekti. İki numarada olurmuş, tabi ben bir şey anlamadığım için her iki tığıda aldım.

Akşam eve gelip örmeye başladım ve ertesi öğlen bitirdim. Kendimi hobi bloglarındakı marifetli hanımlar gibi hissettim vallahi. En çokda Meral Sanat Evi'nin kulaklarını çınlattım. Meral hanımın bloggunda hep güzel şeyler görür özenirdim.Birleştirme yerinin nasıl düzgün yapıldığını bilemedim ama sonuçda yumuşacık güzel bir bir paspas oldu.Eminönü'nden aşağıya inerken yolumu şaşırdığım için kaybolarak tam aklımdaki kurdelayıda buldum. Şöyle Shabby Chic tarzı bir şey olsun istiyordum.

Sonraki hafta  İkea'ya giderek düşündüğüm paketleme kağıdını aldım. Tam ofisde paket hazırlayacakken oda ne , hediye kartını unuttuğumu fark ederek, bir sonraki gün hediye kartını almaya tekrar İkea meydana gittim. Her gidişte ekip arkadaşlarımıda yanımda süreklediğim için çok kollektif bir hediye oldu. Sonra hep beraber paketledik. Hediyenin her aşamasında çok eğlendik.Sonra hediyemi beklemeye başladım. Ne gelen var ne giden. Hatta hediye yollayan Cafe Biscuitje bile merak ederek, hediye elinize ulaştımı diye mesaj yolladı. Meğersem benim hediye çok uzaklardan, Belçika'dan geliyormuş. Anlayacağız en değerli hediye benim hediyem oldu. Sınır ötesinden....

Ağız tadı için çikolata (hemde en sevdiğimden) ve  kendisinin yapmış olduğu peçete halkaları. İlk yemek organizasyonumda  severek kullanacağım . Ellerinize Sağlık.

Sevgili Cafe Biscuitje çok teşekkür ederim. Özellikle sıcak ve içten mesajı beni çok etkiledi.
Bir teşekkürde Gülin hanıma. Böyle bir organizasyonda hiç tanımadığımız bloglar ile bizi buluşturduğu için, hemde kendi adıma yeni yıla eğlence, heyecan içinde girmemi sağladığı ve bir yeteneğimi keşfetmeme  vesile olduğu için.

Tekrar herkesin yeni yılını kutlar, güzel bir sene geçirmenizi dilerim.

Her ne oluyor ise, hayrımıza olsun....

Sevgiler,

Bengi
xxxx

Pin It

3 yorum:

u.aydin dedi ki...

Sevgili bengi,öncelikle geçmiş olsun pc nin başına gelenlerden dolayı.seni tanıdığım ve böyle bir köprüde karşılaştığım için çok mutluyum.inan hediyeyi begenmeyeceksin diye çok korktum.ama beni içten mesajın çok rahatlattı.sevgiyle vedaha güzel paylasimlarda tekrar görüşmek uzere.by.

BAYKUŞ GÖZÜYLE... dedi ki...

Bengicim ben de merak etmeye başlamıştım ve sana mail atacaktım...demek bu işler geldi başına neyse başka dert olmasın...
Bu arada hediye etkinliği çok güzel geçti ben de aldım ve verdim:))
Senin paspası çok başarılı buldum, eminim bu örgü işine devam edeceksin;)
Hediyelerini güle güle kullan...
İyi bir yıl olmasını dilerim.

halime dedi ki...

canım benim epeydir seni ğöremedim merak ettim,hata bir saat önceside bloğuna uğradım nerelerde yeni bişeyler eklememiş diye.neyseki önemli birşey yokmuş.paspas harika olmuş ellerine sağlık devamını bekliyorummmm.hediyelerinide iyi ğünlerde kullan..
sevğiler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Great! The file uploaded properly. Now click the 'Verify my file' button to complete the process.